Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
050-400-41-67 097-781-21-25 Замовити дзвінок

Настільні кріплення для моніторів

Настільні кріплення для моніторів


Настільні тримачі і кріплення часто використовують, щоб встановити монітор на кронштейн і закріпити його на столі. Такі настільні кріплення дозволяють правільно організовати робоче пространство і підвищити ефективність праці. Важливою особливістю таких кріплень є наявність декількох ступенів свободи, щоб підібрати оптимальне розташування техніки. Крім того, конструкція настільних кронштейнів дозволяє повертати дисплей моніторів навколо своєї осі на 360 градусів. Таким чином, можна встановити монітор горизонтально і вертикально.

Як закріпити монітор на настільному кронштейні?

Настільний стандратною кріплення, яке можна купити у нас, встановлюється швидко і надійно, не побоюючись, що воно впаде. Для цього потрібно настільну стійку закріпити на столі за допомогою струбцини або ж зафіксувати гвинтом «наскволь» столу.

Переваги:

  • економія місця на столі;
  • налаштування зручного розташування монітора на необхідній висоті від столу;
  • налаштування зручного нахилу монітора;
  • універсальність кріплень дозволяє встановлювати монітори різних діагоналей. Таким чином, Ви можете купити монітор з більшою або меншою діагоналлю, але кріплення при цьому змінювати не потрібно.

Брк /Ю

Види настільних кріплень для моніторів:

КВАДО К-102 - настільне кріплення для одного монітору, яке кріпиться на стіл за допомогою струбцини. Висота стійки 600 мм, максимальний винос від стіни 385 мм.
КВАДО К-102/1 - настільне кріплення для одного монітору, яке кріпиться на стіл за допомогою гвинта "Наскрізь" столу. Висота стійки 600 мм, максимальний винос від стіни 385 мм.

КВАДО К-103 - настільне кріплення для двох моніторів, яке кріпиться на стіл за допомогою струбцини. Висота стійки 600 мм, відстань між кріпленнями на монітори 770 мм.

Однак існують випадки, коли стандартної стійки настільного Кронштей ​​недостатньо, щоб встановити монітор на необхідній висоті від столу. Рішенням цього питання є подовжувач настільного Кронштей, який встановлюється в стійку і дозволяє збільшити висоту до 1000 мм. Використовуючи подовжувач, Ви також можете два монітори діагоналлю до 24 дюймів вертикально один під іншим.

Якщо Вам потрібні інші види настільних кронштенов на більшу кількість моніторів, і Ви не можете знайти їх на нашому сайті, будь ласка, напишіть нам, і ми постараємося зробити їх для Вас.