Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
050 343 15 19‬ 050 400 41 67 Замовити дзвінок

Помічник підбору кронштейна

Помічник підбору кронштейна.


Визначте сумісність (розмір) VESA*

Необхідно подивитися в технічному описі телевізора (монітора) стандарт VESA або виміряти відстань в міліметрах між кріпильними отворами на задній частині вашого телевізора:

AxB - розмір VESA * для вашого телевізора.
*VESA (Video Electronics Standards Association)— міжнародна організація, що відповідає за стандартизацію різних електронних пристроїв, в тому числі розмірів кріплення телевізора до кронштейнів.

Наприклад:

  • Кріпильні отвори утворюють квадрат по VESA: 50×50 мм або 75×75 або 100×100 або інші значення.

  • Кріпильні отвори утворюють прямокутник по VESA: 200×100 або інші значення.

  • Кріпильні отвори розташовані на растоянии 340×120 мм або інші значення. Для цього випадку підійде кронштейн в якому вільно рухаються напрямні які кріпляться до телевізора.

За отриманими розмірами VESA ви орієнтуєтеся в каталозі кронштейнів, у нас скрізь зазначені підтримувані розміри VESA. Багато кронштейни дозволяють комбінувати значення та є моделі з можливістю використовувати будь проміжне значення.


Визначте якого типу кронштейн Вам потрібен.


Дізнайтеся про властивості стіни, на якій буде висіти телевізор.

Наприклад - бетон, цегла, гіпсокартон і т. д..

Кріплення, що поставляється в комплекті з нашими настінними кронштейнами, призначений для бетонних і цегляних стін. Для інших типів стін знадобиться інше кріплення.

Для швидкого відбору кронштейнів по потрібним Вам параметрам використовуйте настроюваний фільтр характеристик розташований вгорі сторінки з каталогом кронштейнів.