Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
050-400-41-67 097-781-21-25 Замовити дзвінок

Блог фірми "Квадо"

Нержавіючі хомути для труб
18.04.2022
Перегляди: 129
Нержавіючі хомути для труб

Нержавіючий хомут для труб – важливий елемент трубопровідної системи, основним призначенням якого є фіксація труб та їх кріплення у горизонтальному або вертикальному положенні до різноманітних будівельних конструкцій (підлога, стіни, стеля)...

Кронштейни для стоматологічних установок
17.02.2022
Перегляди: 294
Кронштейни для стоматологічних установок

Функціональність та можливість кронштейнів для монітора у стоматології КВАДО К-101, КВАДО К-110, КВАДО К-111, КВАДО К-112. В теперешній час все більша кількість сучасних стоматологічних, медичних установах піклується про підтримку іміджу лікувальної установи. ..

Чи потрібно читати інструкцію по установці?
21.10.2021
Перегляди: 204
Чи потрібно читати інструкцію по установці?

С установкой настенного крепления для телевизора вроде все просто, и деталей не много, и крепится просто, одна часть на стену, а вторая к телевизору. Но, как показывает практика, настойчивого мастера ничего не остановит, результат будет достигнут даже без прочтения инструкции. ..

Як вибрати кронштейн для телевізора?
02.10.2021
Перегляди: 663
Як вибрати кронштейн для телевізора?

Зараз неможливо уявити хоча б одну сучасну квартиру без телевізора. У когось це старенький телевізор з ЕПТ (електронно-променевою трубкою, тобто кінескопом), у когось - LCD або LED (плоскі телевізори з екраном на рідких кристалах), а у когось - «скромна» плазма з діагоналлю більше метра. Однак, у будь-якого з телевізорів є дві загальних нестачі - вони займають багато місця і дуже приваблюють я..

Особливості кронштейна для телевізора КВАДО К-442Н
23.09.2021
Перегляди: 1033
Особливості кронштейна для телевізора КВАДО К-442Н

В цій статті розкриваємо особливості і переваги КВАДО К-442Н. Особливісттю цієї  моделі є спеціалізоване кріплення кронштейна до стіни. Широкі пластини кріплення до стіни  розподіляють навантаження по всій ширині, що може бути дуже корисно для монтажа на гіпсокартонну стеіу або стіну з пухких та пустотілих матеріалів...

Що таке гідроаккумлятор
09.01.2019
Перегляди: 6980
Що таке гідроаккумлятор

Гідроакумулятор (він же - Експанзомат або розширювальний бачок для води), служить для підтримки напору рідини і його плавного заміщення в водонапірної системі. Існують моделі, в які виробники додали супутню арматуру, яка створює циркуляцію води через резервуар. Так само він дозволяє економити резерв рідини і згладжує роботу насоса...

Як правильно розмістити телевізор
08.02.2018
Перегляди: 5808
Як правильно розмістити телевізор

Як правильно розмістити телевізор Важливою особливістю установки телевізора є відстань від екрана до глядача. Вважається, що телевізор повинен перебувати на відстані від телеглядача щонайменше 3-кратною ширини його екрана. Не встановлюйте кронштейн під ЖК телевізор навпроти вікон, а також враховуйте відображення світла від джерел освітлення і т. п. в горизонтальній площині. Для запобігання вер..

Як повісити телевізор на кронштейн
04.12.2017
Перегляди: 7570
Як повісити телевізор на кронштейн

Завдяки появі на прилавках магазинів плазмових і РК телевізорів, люди отримали можливість економити багато місця в квартирі. Плоский екран добре вписується в будь-який інтер'єр, а кріплення до стіни за допомогою кронштейна дозволяє встановити таку техніку в будь-якому місці. За допомогою кронштейна можна повісити телевізор на стіні так, що його буде комфортно дивитися з рі..

Кронштейни для настінного монтажу телевізора
18.10.2017
Перегляди: 7832
Кронштейни для настінного монтажу телевізора

Кронштейн - спеціальна опорна деталь, за допомогою якої здійснюються різні кріплення виступаючих споруд до вертикальної стінки. Його конструкція може складатися як з однієї деталі, так і з декількох. Найбільш часто використовується для кріплення до стіни сучасних телевізорів. У невеликих квартирах це дозволяє збільшити вільний простір. Крім цього, такий підхід до розміщення телевізора чудово допов..

Помічник підбору кронштейна
15.08.2017
Перегляди: 9367
Помічник підбору кронштейна

1. Визначте сумісність (розмір) VESA 2. Визначте якого типу кронштейн Вам потрібен 3. Дізнайтеся про властивості стіни, на якій буде висіти телевізор або інша побутова техніка (бетон, цегла, гіпсокартон і т. д.)...

Що таке кронштейн
01.08.2017
Перегляди: 11890
Що таке кронштейн

«КРОНШТЕЙН» походить від німецького слова «Kragstein» і означає: консольная опорна деталь (конструкція) для кріплення інших деталей або вузлів машин (споруд) до стіни, стійці (колоні) і т. п. ..