Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
050 343 15 19‬ 050 400 41 67 Замовити дзвінок

Блог фірми "Квадо"

Установка кронштейнів для телевізора на стіну з гіпсокартону
04.10.2023
Перегляди: 789
Установка кронштейнів для телевізора на стіну з гіпсокартону

У статті розглянуто ключові кроки та техніки встановлення кронштейнів для телевізорів на гіпсокартонні стіни. Читачеві надається детальний майстер-клас з безпечної та міцної установки кронштейнів, включаючи підготовку стіни, вибір відповідного кронштейна, посилення конструкції та завершальні кроки тестування. Стаття наголошує на важливості правильного підходу до встановлення, забезпечуючи читачам ..

Мобільна стійка для телевізора, на колесах, з кронштейном КВАДО К-71
03.06.2023
Перегляди: 238
Мобільна стійка для телевізора, на колесах, з кронштейном КВАДО К-71

Мобільна стійка для телевізора, на колесах, з кронштейном КВАДО К-71: ідеальне рішення для вашого ЖК/LCD/LED телевізораУ сучасному світі технологій телевізори стали невід'ємною частиною нашого життя. Вони використовуються для розваги, інформації та ділових презентацій. Однак часом виникає необхідність переміщати телевізори з місця на місце. , особливо в ситуаціях, коли потрібно провести виставку, ..

Телевізійні стійки: Ідеальне рішення для дому, офісу, виставок та презентацій
27.05.2023
Перегляди: 287
Телевізійні стійки: Ідеальне рішення для дому, офісу, виставок та презентацій

У світі телевізори стали невід'ємною частиною нашого життя.Вони пропонують нам розвагу, інформацію та можливість насолоджуватися якісним відео контентом прямо у нас вдома.Однак, щоб отримати максимальне задоволення від перегляду, необхідно вибрати стійку, яка поєднує в собі функціональність, естетику і зручність. Стійки для ТВ пропонують широкий спектр можливостей для розміщення телевізора у ..

П'ять причин купити телевізор, а також кронштейн фірми КВАДО
25.12.2022
Перегляди: 465
П'ять причин купити телевізор, а також кронштейн фірми КВАДО

Більшість людей перестали дивитися телевізійні передачі кабельним телебаченням, але не збираються відмовлятися від телевізорів. Давайте розберемося з якою метою підійде телевізор саме для Вас...

П'ять причин купити кронштейн для ТВ
08.07.2022
Перегляди: 514
П'ять причин купити кронштейн для ТВ

Під час покупки телевізора багато хто не замислюється про його кріплення. Ставлять на тумбу чи стіл, використовуючи комплектні ніжки чи підставку. Але в порівнянні з класичним способом, встановлення ТВ на кронштейн має дужо переваг, про які поговоримо...

Нержавіючі хомути для труб
18.04.2022
Перегляди: 504
Нержавіючі хомути для труб

Нержавіючий хомут для труб – важливий елемент трубопровідної системи, основним призначенням якого є фіксація труб та їх кріплення у горизонтальному або вертикальному положенні до різноманітних будівельних конструкцій (підлога, стіни, стеля)...

Кронштейни для стоматологічних установок
17.02.2022
Перегляди: 764
Кронштейни для стоматологічних установок

Функціональність та можливість кронштейнів для монітора у стоматології КВАДО К-101, КВАДО К-110, КВАДО К-111, КВАДО К-112. В теперешній час все більша кількість сучасних стоматологічних, медичних установах піклується про підтримку іміджу лікувальної установи. ..

Чи потрібно читати інструкцію по установці?
21.10.2021
Перегляди: 515
Чи потрібно читати інструкцію по установці?

С установкой настенного крепления для телевизора вроде все просто, и деталей не много, и крепится просто, одна часть на стену, а вторая к телевизору. Но, как показывает практика, настойчивого мастера ничего не остановит, результат будет достигнут даже без прочтения инструкции. ..

Як вибрати кронштейн для телевізора?
02.10.2021
Перегляди: 2249
Як вибрати кронштейн для телевізора?

Зараз неможливо уявити хоча б одну сучасну квартиру без телевізора. У когось це старенький телевізор з ЕПТ (електронно-променевою трубкою, тобто кінескопом), у когось - LCD або LED (плоскі телевізори з екраном на рідких кристалах), а у когось - «скромна» плазма з діагоналлю більше метра. Однак, у будь-якого з телевізорів є дві загальних нестачі - вони займають багато місця і дуже приваблюють я..

Особливості кронштейна для телевізора КВАДО К-442Н
23.09.2021
Перегляди: 1474
Особливості кронштейна для телевізора КВАДО К-442Н

В цій статті розкриваємо особливості і переваги КВАДО К-442Н. Особливісттю цієї  моделі є спеціалізоване кріплення кронштейна до стіни. Широкі пластини кріплення до стіни  розподіляють навантаження по всій ширині, що може бути дуже корисно для монтажа на гіпсокартонну стеіу або стіну з пухких та пустотілих матеріалів...

Що таке гідроаккумлятор
09.01.2019
Перегляди: 9399
Що таке гідроаккумлятор

Гідроакумулятор (він же - Експанзомат або розширювальний бачок для води), служить для підтримки напору рідини і його плавного заміщення в водонапірної системі. Існують моделі, в які виробники додали супутню арматуру, яка створює циркуляцію води через резервуар. Так само він дозволяє економити резерв рідини і згладжує роботу насоса...

Як правильно розмістити телевізор
08.02.2018
Перегляди: 6846
Як правильно розмістити телевізор

Як правильно розмістити телевізор Важливою особливістю установки телевізора є відстань від екрана до глядача. Вважається, що телевізор повинен перебувати на відстані від телеглядача щонайменше 3-кратною ширини його екрана. Не встановлюйте кронштейн під ЖК телевізор навпроти вікон, а також враховуйте відображення світла від джерел освітлення і т. п. в горизонтальній площині. Для запобігання вер..

Як повісити телевізор на кронштейн
04.12.2017
Перегляди: 31452
Як повісити телевізор на кронштейн

Завдяки появі на прилавках магазинів плазмових і РК телевізорів, люди отримали можливість економити багато місця в квартирі. Плоский екран добре вписується в будь-який інтер'єр, а кріплення до стіни за допомогою кронштейна дозволяє встановити таку техніку в будь-якому місці. За допомогою кронштейна можна повісити телевізор на стіні так, що його буде комфортно дивитися з рі..

Кронштейни для настінного монтажу телевізора
18.10.2017
Перегляди: 10790
Кронштейни для настінного монтажу телевізора

Кронштейн - спеціальна опорна деталь, за допомогою якої здійснюються різні кріплення виступаючих споруд до вертикальної стінки. Його конструкція може складатися як з однієї деталі, так і з декількох. Найбільш часто використовується для кріплення до стіни сучасних телевізорів. У невеликих квартирах це дозволяє збільшити вільний простір. Крім цього, такий підхід до розміщення телевізора чудово допов..

Помічник підбору кронштейна
15.08.2017
Перегляди: 11342
Помічник підбору кронштейна

1. Визначте сумісність (розмір) VESA 2. Визначте якого типу кронштейн Вам потрібен 3. Дізнайтеся про властивості стіни, на якій буде висіти телевізор або інша побутова техніка (бетон, цегла, гіпсокартон і т. д.)...

Що таке кронштейн
01.08.2017
Перегляди: 14028
Що таке кронштейн

«КРОНШТЕЙН» походить від німецького слова «Kragstein» і означає: консольная опорна деталь (конструкція) для кріплення інших деталей або вузлів машин (споруд) до стіни, стійці (колоні) і т. п. ..