Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
050-400-41-67 097-781-21-25 Замовити дзвінок

Помічник підбору кронштейна

Помічник підбору кронштейна

Помічник підбору кронштейна.


Визначте сумісність (розмір) VESA*

Необхідно подивитися в технічному описі телевізора (монітора) стандарт VESA або виміряти відстань в міліметрах між кріпильними отворами на задній частині вашого телевізора:

AxB - розмір VESA * для вашого телевізора.
*VESA (Video Electronics Standards Association)— міжнародна організація, що відповідає за стандартизацію різних електронних пристроїв, в тому числі розмірів кріплення телевізора до кронштейнів.

Наприклад:

  • Кріпильні отвори утворюють квадрат по VESA: 50×50 мм або 75×75 або 100×100 або інші значення.

  • Кріпильні отвори утворюють прямокутник по VESA: 200×100 або інші значення.

  • Кріпильні отвори розташовані на растоянии 340×120 мм або інші значення. Для цього випадку підійде кронштейн в якому вільно рухаються напрямні які кріпляться до телевізора.

За отриманими розмірами VESA ви орієнтуєтеся в каталозі кронштейнів, у нас скрізь зазначені підтримувані розміри VESA. Багато кронштейни дозволяють комбінувати значення та є моделі з можливістю використовувати будь проміжне значення.


Визначте якого типу кронштейн Вам потрібен.

  • Фіксований настінний кронштейн. Можливості нахилу і поворотів відсутні. Переваги фіксованого кріплення полягають в егопростоте і надійності.

  • Настінний кронштейн із змінним кутом нахилу по вертикалі. Цей тип кріплення використовується, коли телевізор монтується на стіні вище рівня очей. Користувач може відхиляти телевізор по вертикалі.

  • Виносної, поворотно-похилий кронштейн. Регульований кут повороту. Можливий нахил по вертикалі.

  • Стельовий кронштейн з можливістю нахилу телевізора.

Дізнайтеся про властивості стіни, на якій буде висіти телевізор.

Наприклад - бетон, цегла, гіпсокартон і т. д..

Кріплення, що поставляється в комплекті з нашими настінними кронштейнами, призначений для бетонних і цегляних стін. Для інших типів стін знадобиться інше кріплення.

Для швидкого відбору кронштейнів по потрібним Вам параметрам використовуйте настроюваний фільтр характеристик розташований вгорі сторінки з каталогом кронштейнів.

Коментарі
Рекомендовані товари
Схожі статті
01.08.2017
Що таке кронштейн
Що таке кронштейн
«КРОНШТЕЙН» походить від німецького слова «Kragstein» і означає: консольная опорна деталь (конструкція) для кріплення інших детале..
18.10.2017
Кронштейни для настінного монтажу телевізора
Кронштейни для настінного монтажу телевізора
Кронштейн - спеціальна опорна деталь, за допомогою якої здійснюються різні кріплення виступаючих споруд до вертикальної стінки. Йо..
04.12.2017
Як повісити телевізор на кронштейн
Як повісити телевізор на кронштейн
Завдяки появі на прилавках магазинів плазмових і РК телевізорів, люди отримали можливість економити багато місця в квартирі. ..
02.10.2021
Як вибрати кронштейн для телевізора?
Як вибрати кронштейн для телевізора?
Зараз неможливо уявити хоча б одну сучасну квартиру без телевізора. У когось це старенький телевізор з ЕПТ (електронно-променев..