Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
050 343 15 19‬ 050 400 41 67 Замовити дзвінок

Як підвісити телевізор

Як повісити телевізор


Завдяки появі на прилавках магазинів плазмових і РК телевізорів, люди отримали можливість економити багато місця в квартирі.

Плоский екран добре вписується в будь-який інтер'єр, а кріплення до стіни за допомогою кронштейна дозволяє встановити таку техніку в будь-якому місці. За допомогою кронштейна можна повісити телевізор на стіні так, що його буде комфортно дивитися з різних точок приміщення.

Тепер він не буде поглинати цінне місце навіть на кухні, що особливо важливо для сучасної господині. За допомогою кронштейна можна прикріпити до стіни і звичайні телевізори невеликого розміру. Нижче піде мова про те, як правильно вибрати і закріпити ваш телевізор на стіні. 
 


Вибір кронштейна.

Вибирати кронштейн потрібно під конкретний телевізор. Особливу увагу бажано звернути на відстань між кріпильними отворами, які розташовуються на задній кришці апарату. Отвори апарату і кронштейна повинні збігатися. Перед покупкою необхідно переконатися, що даний кронштейн утримає телевізор. Ця характеристика важливіше діапазону діагоналі екрана, зазначеного на упаковці. Для установки звичайного телевізора використовуються кронштейни у ​​вигляді полиці.

  • Існує багато різновидів кронштейнів, найпростіша з яких - фіксована модель. Такі кронштейни вибирають для великих апаратів, так як вони більш надійні, але призначені для перегляду телевізора тільки з однієї точки. Фіксація телевізора забезпечується без можливості нахилу і обертання в різні боки.
  • Більш складний тип - похилі кронштейни. Завдяки такому кріпленню можна встановити бажаний кут нахилу екрану для перегляду телевізора з потрібної точки приміщення.
  • Проте найбільш поширеними типами кріплення є похило-поворотні. З їх допомогою ви легко відрегулюєте ваш телевізор, повернувши його в найбільш зручне положення.
  • Кронштейни бувають не тільки настінні, а й стельові. Використовують їх у тому випадку, якщо на стіну закріпити телевізор не вийшло, наприклад, в кутку приміщення. Зручно буде використовувати такий тип кріплення в спальні, якщо ви любите дивитися улюблені передачі, лежачи на ліжку.

Перед покупкою потрібно переконатися, що даний кронштейн витримає вагу вашого телевізора. Досить часто разом з кронштейнами в комплект входять короби, щоб приховати прокладки силових кабелів і полички для аксесуарів, що дозволяє не зіпсувати дизайн приміщення. 


Кріплення телевізора до стіни.

Якщо ви збираєтеся повісити ваш телевізор на стіну з гіпсокартону, то пам'ятайте, що вага вашого апарату з кронштейном не повинен перевищувати 20 кг. Щоб заховати кабель в такій стіні, вирізаються спеціальні отвори. Для кріплення використовуйте призначені для цього дюбеля. Якщо вибрали бетонну стіну, то використовуйте дюбеля для бетону. При виборі місця кріплення плоского телевізора в кутку або біля нього, необхідно врахувати межі повороту телевізора по горизонталі і вертикалі. Легше проводити роботу вдвох.

Встановлення кронштейна починається з того, що він злегка прикручується до телевізора. Вибирається висота і розташування телевізора по горизонталі. Не слід вішати телевізор занадто високо. Рекомендується, щоб центр екрану розташовувався на рівні очей. Однак не існує ідеальної висоти. Потрібно враховувати розміри вашого приміщення і діагональ телевізора. Відстань від очей має бути не менше 1,5 метрів, якщо діагональ телевізора складає 20 дюймів.

Після визначення конкретного місця, куди буде кріпитися кронштейн, телевізор прикладається до стінки таким чином, щоб кронштейн притулився до неї. Для пошуку ідеального місце для кріплення, нехай одна людина тримає кронштейн, а другий обертає апарат. Помітьте на стіні місце для кріплення. Зніміть раніше прикріплений кронштейн з телевізора. Тепер позначте точки для свердління під кріплення метизу.

Якщо хочете встановити телевізор на стіну в ніші, пам'ятайте, що з усіх боків від панелі повинно залишатися не менше 20 сантиметрів. Це допоможе уникнути постійного перегріву телевізора. Якщо ж ніша тісний, то краще купити спеціальну вбудовувану LCD-панель.

Багато виробників в інструкціях з експлуатації нагадують, що вішати телевізор повинен тільки кваліфікований фахівець. Однак при вмілому поводженні з дрилем, можна легко встановити ваш сучасний або звичайний телевізор на стіні за допомогою кронштейна самостійно. Переконайтеся, що на даному місці немає проводки. Для перевірки використовуйте електронні прилади - металошукачі. З'єднувати кабелі потрібно вже після установки телевізора на стіні.

Купити кронштейн можна в тому ж магазині, де продаються телевізори або на нашому сайті. Уважно вивчіть інструкцію перед покупкою. Якщо виникли питання з приводу кріплення телевізора до стіни, то задайте їх продавця-консультанта.