Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
050-400-41-67 097-781-21-25 Замовити дзвінок

Що таке гідроаккумлятор

Що таке гідроаккумлятор

Що таке гідроаккумлятор і як його закріпити на стіні


Гідроакумулятор (він же - експанзомат або розширювальний бачок для води), служить для підтримки напору рідини і його плавного заміщення в водонапірної системі. Існують моделі, в яких виробники додали супутню арматуру, яка створює циркуляцію води через резервуар. Так само він дозволяє економити резерв рідини і згладжує роботу насоса.

Установку потрібно починати з проставлення початкового тиску газового простору, всі значення повинні відповідати отриманим Вами розрахунками. Не забудьте встановити в резервуарі запобіжний клапан. У трубопроводі встановіть зворотний клапан до того місця, де встановлено експанзомати. Обов'язково по ходу руху води! При установці потрібно врахувати, що під час експлуатації до гідробаком потрібно буде підійти безперешкодно.


Розширювальний бак необхідно монтувати тільки з оглядкою на супутній техпаспорт.

Ці прості правила дозволять Вам встановити експанзомат правильно:

 1. Не можна монтувати гідроакумулятор, якщо на ньому видно тріщини, вм'ятини та інші зовнішні пошкодження.

 2. Не можна монтувати пристрій, якщо вибране Вами місце кріплення гидроаккумулятора не відповідає вимогам, зазначеним у технічній документації експанзомата.

 3. Від розширювального резервуара потрібно провести відтік конденсату. Не забудьте про монтаж дренажного крана, який відповідає за злив води, а так само про монтування запірної арматури, яка захищає систему від непередбачених неприємностей.

 4. Не можна монтувати експанзомати, якщо обладнання, що підводить до нього воду, надає навантаження на розширювальний бак.

 5. Не можна монтувати гидробак, якщо майданчик під нього не зможе витримати вагу наповненого гидробака.

 6. Температура в приміщенні роботи гідроакумулятора не повинна опускатися нижче 0 ° C, щоб уникнути заморозки води і пошкодження бачка-розширювача.

 7. Мембранний бак повинен бути предохранён від впливів ззовні.


Як тільки виконані всі умови, можна починати установку експанзомата:

 1. Переконайтеся, що у Вас є всі потрібні елементи і деталі для монтажу: штуцер з п'ятьма виходами, реле-регулятор тиску; манометр, ФУМ стрічка або клоччя, герметик, настінний кронштейн*. При монтажі опор бажано використовувати анкерний кріплення.

 2. Перевірте тиск повітря в баку. Воно не повинно бути менше, ніж зазначений на реле напору в 0.2-1 бар.

 3. Приєднайте штуцер до резервуару через жорсткий шланг або фланець.

 4. Відокремте кришку реле і підключіть провід від насоса до контакту з написом "Насос" і мережевий кабель до контакту "Мережа".

 5. Приєднайте реле-регулятор, трубу від насоса і прилад для вимірювання напору до штуцера.

 6. Увімкніть насос і перевірте його роботу. При надходженні води уважно огляньте з'єднання і переконайтеся в їх герметичності. Забезпечте герметичність різьбових з'єднань слюсарної стрічкою або іншим відповідним герметиком.

Після того, як Ви встановили гідроакумулятор, можна провести перше заповнення його водою. Наповнювати новий розширювальний бак потрібно вкрай повільно: тиск рідини має бути дуже і дуже слабким. А все тому, що каучукові стінки груші могли злипнутися і сильний поштовх води зможе їх легко пошкодити. Перед першим заповненням бака повітря з груші потрібно видалити.*Кронштейн КВАДО для кріплення розширювального бака, використовується для кріплення експанзомата гідроакумулятора на стіну при монтажах систем опалення, водопостачання і каналізації.
Зроблений у вигляді консолі і є універсальним, регульованим тримачем з розсувним штангою. Такий варіант буде зручний для монтажників і недорогий для замовників. Для кріплення до стіни передбачено два отвори: діаметром 8 мм і два діаметром 6 мм. Муфта кріплення розширювального бачка: 3/4 дюйма.

Наш кронштейн вигідно виділяється на тлі конкурентів:

 1. Невисока ціна.

 2. Надійність. Чи витримає вагу більше 100 кг.

 3. Якісно виготовлений на відміну від більшості вітчизняних "аналогів".

 4. Ви можете замовити будь-який колір і довжину, так як ми виробники.

 5. Дизайн. Округлені краї краще погано відрубаного квадрата.

 6. Товщина металу 2 мм, якісна і надійна зварювання деталей.

 7. Фарбування вироби здійснюється шляхом порошкового напилення.

 8. Покриття внутрішньої частини з муфтою цинком шляхом гальванічного обробки, що виключає корозію металу.

 9. Висувається частина дає можливість регулювати розмір в залежності від пристрою, що під'єднується бака.


*Фланець оцинкований для гідроакумуляторів і розширювальних баків (китайського виробництва) призначений для кріплення мембрани, що знаходиться всередині гідроакумулятора і є відповідно впускним і випускним отвором для закачування/подачі води в/з гідроакумулятора.
Підключення гідроакумулятора до системи водопостачання або опалення відбувається через різьбовий патрубок. Кріпляться по колу шістьма болтами, з оцинкованої або нержавіючої сталі. По центру фланця гідроакумулятора є різьбовий приєднувальний патрубок під один дюйм. Діаметр отвору 145-150 мм.

 Характеристики фланця фірми "КВАДО":

 • Діаметр отвору бака: 145-150 мм.

 • Приєднувальний розмір: 1 "зовнішня різьба.

 • 6 універсальних отворів під кріпильні болти.

 • Надійне зварене з'єднання - зварювання тертям.

 • Сітка всередині патрубка фланця, що перешкоджає випаданню мембрани.

 Для вибору фланця Ви повинні знати назву виробника та модель бака. При відсутності ідентифікації бака підбір контрфланці може здійснюватися тільки шляхом замірів діаметра отвору бака, діаметра окружності між кріпильними отворами, діаметра фланця бака, діаметра з'єднувального нарізного патрубка.


КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ГІДРОАКУМУЛЯТОРА, КРОНШТЙНИ РОЗШИРЮВАЛЬНОГО БАЧКА, ТРИМАЧИ ЕКСПАНЗОМАТІВ НА СТІНУ: ЦІНА, ТЕРМІНИ, ЯК ЗАМОВИТИ

Тел. (057) 730-43-41, (057) 730-43-51

Онлайн-консультація: Skype: kvado_ltd 
електрона пошта: info@kvado.com.ua

КРІПЛЕННЯ РОЗШИРЮВАЛЬНИХ РЕЗЕРВУАРІВ

АНКЕРНІ НАСТІННІ УНІВЕРСАЛЬНІ

Фотографії
Коментарі
Рекомендовані товари