Кріплення трубопроводів (хомути) призначені для кріплення поліпропіленових і металевих труб до стін з цеглини, бетону, гіпсокартону, при будівництві систем водопостачання або опалювання.
Трубопроводи зазвичай кріпляться до стін і колон.
Якщо неможливо прикріпити трубопроводи до стін або колон, то їх кріплять на підвісках, які можуть бути виконані на одній або двох тязі з регулюванням висоти підвіски муфтами або гайками.
Цей хомут в комплекті з кріпленням, розміром чотири дюйми, розмір в міліметрах від 158 мм до 168 мм, упакований в поліетиленовий пакет.
Після установки цього кріплення на стіну труба надійно стримується в нім. У комплекті з гвинтом-шурупом сантехнічним 8х120 і дюбелем 12х60.
Через ручне вимірювання можлива незначна різниця між заявленими розмірами та реальними. Звертаємо увагу, що це не є ознакою браку чи порушення надійності виробу та не призводить до погіршення його експлуатаційних характеристик.