Тримач банківського термінала на опорі для касової зони
Тримач для POS-термінала — це надійне та універсальне рішення для організації робочого місця касира. Ідеально підходить для магазинів, аптек, АЗС та інших торгових точок.
Має регульовану конструкцію, яка сумісна з більшістю моделей банківських терміналів. Ширина "лапок" регулюється від 75 до 115 мм, забезпечуючи надійну фіксацію пристрою. Висота стійки — 85 мм. Нахил платформи — від -28° до +5°. Платформа повертається навколо опори на 180°, що забезпечує максимальну зручність у використанні. Довжина платформи становить 183 мм, що дозволяє встановити навіть великі моделі терміналів.
Тримач оснащений отворами для прихованого прокладання кабелів, що забезпечує акуратний вигляд касової зони та зручний доступ до портів підключення.
Ключові переваги:
Сумісність з більшістю моделей POS-терміналів
Регульована ширина захоплення: 75–115 мм
Поворотна платформа: 180°
Нахил: -28°...+5°
Висота стійки: 85 мм
Довжина платформи: 183 мм
Приховане прокладання кабелів
Міцна металева конструкція
Цей кронштейн для POS-термінала стане надійним помічником у щоденній роботі та допоможе організувати простір максимально зручно й безпечно.
Запрошуємо до співпраці торгові підприємства та постачальників POS-обладнання.
Через ручне вимірювання можлива незначна різниця між заявленими розмірами та реальними. Звертаємо увагу, що це не є ознакою браку чи порушення надійності виробу та не призводить до погіршення його експлуатаційних характеристик.
Торгові стенди та аксесуари
Матеріал
Метал
Характеристики POS обладнання та комплектуючих
art:
KV-T01
висота стійки
85 мм
довжина платформи
183 мм
категорія
комплектуючі, кріплення для pos обладнання
Модель терміналу
Ingenico iPP 350, Ingenico iCT 220, Verifone VX 810, Hypercom P 2100, Hypercom T 4200, Verifone VX 820
обертання
180°
ширина платформи
75 -115 мм
Відгуки
5/ 5
середній рейтинг товара
Написати відгук
1
0
0
0
0
Петро Васинець
28.09.2025
Моя оцінка:
Всі три гарної якості.
Рекомендую.
Ми — виробники цієї продукції!
KVADO (КВАДО) — український виробник хомутів для труб та кронштейнів, якому довіряють тисячі клієнтів по всій Україні. Виробництво розташоване в Харкові, а кожен виріб виготовляється з турботою про якість і надійність.
Пропонуємо гуртові та великогуртові постачання за вигідними цінами — напряму або через партнерську мережу!
Запрошуємо до співпраці:
Роздрібні мережі та магазини;
Дистриб’юторів та гуртових покупців;
Інтернет-магазини, маркетплейси та учасників дропшипінгу;
Будівельні компанії та монтажні бригади.
Ми активно розширюємо нашу партнерську мережу і відкриті до нових контактів по всій Україні та за кордоном.
Переваги співпраці з KVADO:
Сертифікована якість та довговічність продукції;
Можливість виготовлення нестандартних розмірів;
Гнучкі знижки для постійних клієнтів;
Оперативна обробка та доставлення замовлень;
Технічна підтримка та консультації.
Ми цінуємо партнерство, готові до діалогу і відкриті до нових ідей. Якщо ви шукаєте надійного постачальника — ви його знайшли!
Чому обирають саме KVADO?
Ми контролюємо кожен етап виробництва — від заготовляння металу до упаковки — тому впевнені у якості кожного виробу.
Співпрацюючи з нами, ви отримуєте не просто товар, а рішення, яке працює на успіх вашого бізнесу.