Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню

Розпакування стельового кронштейна для проектора - КВАДО K-90

Розпакування стельового кронштейна для проектора - КВАДО K-90

Розпакування Квадо K-90


Стельовий кронштейн для проектора K-90 ідеально підійде для установки мультимедійних проекторів.

Висока міцність і функціональність, а також елегантний зовнішній вигляд відрізняє даний виріб в своєму класі від аналогів. Стельовий кронштейн К-90 має гарне і просте монтажне регулювання в горизонтальній площині, що забезпечує легку установку і жорстку фіксацію проектора на кронштейні.

Кріплення має регульовану відстань від стелі від 75 до 270 мм. Містить два поворотних вузла, а також нахил і можливість обертання проектора на 360 °. Стельова плита закривається декоративною кришкою. За допомогою чотирьох поворотних напрямних з безліччю отворів, можлива установка більшості моделей проекторів.

Рекомендації по монтажу кронштейнів:

  • Уникайте встановлення кронштейнів в місцях, де є постійна вібраційна або ударне навантаження. У першому випадку є небезпека розхитування кріпильних елементів, у другому - високий ризик пошкодження конструкції.
  • Зверніть увагу на товщину поверхні, на яку планується кріпити кронштейн. Тонка стеля - пряма загроза безпеці людей, що працюють з обладнанням.
  • Уникайте встановлення кронштейнів для проекторів в місцях з різкими температурними перепадами. Наприклад, не рекомендується монтувати підвідний конструкцію поруч з потужними освітлювальними приладами або кліматичною технікою.
  • Є і ще одна важлива деталь. Кронштейн повинен гарантовано витримувати вагу проектора. Перед покупкою зверніть особливу увагу на цей параметр кріпильного пристрою. Краще вибирати кронштейн з запасом міцності.

У комплект кронштейна К-90 входить монтажний набір для кріплення до стелі.

Коментарі
Рекомендовані товари