Опорна пластина з гайкою М10

Пластина з привареною гайкою М10 і двома кріпильними отворами.

Подробнее

ШВИДКА ДОСТАВКА:

• Нова Пошта.

• Замовлення можна отримати вже завтра!

ОПЛАТА:

• При отриманні товару на складі Нової Пошти.

• Безготівковий розрахунок з ПДВ.

ГАРАНТІЯ:

• Офіційна від виробника

Замовлення оформлено

Помилка відправки замовлення

Місто та номер відділення "Нової Пошти":

10,00 грн

-%
-%

 Опорна пластина з гайкою М10 (wall plate) використовується при монтажі трубопроводів для кріплення трубних власників. Кріплення може здійснюватися до будь-яких горизонтальних або вертикальних поверхнях - підлозі, стелі або стінах. Підставою для кріплення пластини може виступати бетон, цегла, будівельний камінь і т.д.

 

Виготовляється пластина з якісної сталі. Для захисту від корозії і забезпечення тривалого терміну експлуатації пластина покривається захисним гальванопокриттям, товщина якого становить близько 8-10 мікрон.

 

Пластина з гайкою М10 розрахована на створення з'єднання витримує великі навантаження і характеризується високою надійністю і простотою монтажу. Монтаж пластини здійснюється за допомогою шпильки, яка не входить до комплекту. Весь необхідний додатковий кріплення ви також можете придбати в нашій компанії, ознайомившись з широким асортиментом в радах розділі каталогу.

 

 Монтаж пластини проводиться наступний чином: в першу чергу пластина фіксується до підстави за допомогою шурупів; далі в гайку пластини вкручується трубний держатель; після цього проводиться навіс елементів воздуховода. Таким чином створюється порочне, довговічне з'єднання, що дозволяє в разі необхідності замінювати трубний держатель.

  Відривне зусилля450 кг
  Номінальне навантаження150 кг
  Відстань між кріпильними отворами45 мм
  Товщина металу1,50 мм
  Ширина полоси25 мм
  Інші розміридіаметр отворів М6

Написати відгук

Опорна пластина з гайкою М10

Опорна пластина з гайкою М10

Пластина з привареною гайкою М10 і двома кріпильними отворами.

Написати відгук

Путь: > > > > Опорна пластина з гайкою М10