Товари

Інформація

Послуги

Знижки

Зараз немає товарів зі знижками.

Нові товари

Виготовимо штампи та пресформи.

Виготовимо штампи пресформи будь-якої складності, за кресленнями замовника, на високоточному обробному центрі. Виконуємо роботу в стислі терміни за привабливою ціною, гарантія якості!

 Харків, тел.: + 38 050-301-09-59 

 Виготовимо штампи, пресформи, пристосування.

Изготовим штампы

   Проектування і виготовлення штампів, пресформ - ТОВ НВФ "Квадо" (м.Харків) приймає замовлення на наступні послуги:

  • проектування і виготовлення холодних і гарячих штампів будь-якої складності;
  • проектування і виготовлення прес-форм для лиття гуми, пластмаси;
  • виготовлення модельної оснастки для ливарного виробництва;
  • виготовлення пристосувань зварювальних і механічних;
  • виготовлення нестандартного обладнання для різних виробництв;
  • термообробка.


Всі роботи проводяться на верстатах які дозволяють забезпечувати точність виготовлення оснащення та інструменту від 0,01 до 0005 мм. Нове сучасне обладнання дає серйозні переваги не тільки в плані якості, але і в скороченні термінів виготовлення.

 Прес-форми, ливарні форми, матриці, пуансони.

ТОВ НВФ "Квадо" має технічну можливість спроектувати і виготовити прес-форми, пресформ одномісну, багатомісну, холодноканальную, горячеканальних, пуансони, матриці. ливарні форми, форми для лиття виробів з пластмаси, форми для лиття виробів з алюмінію, видувні форми, форми для ПЕТ, штампів, гнучкі штампи, формувальні штампи, витяжні штампи.

 Контактний телефон: 

тел. 050-301-09-59 - Сергій Михайлович
тел. 050-303-81-06 - Ольга Вікторіва

 e-mail: 7770744@kvado.com.ua для відправки креслень

Виготовимо пресформи, прес-форму, прес-форма, штамп, штампи, преформа, форми, матриці, оснащення, модельну оснастку, лиття платсмас.

Виготовимо пресформи, прес-форму, прес-форма, штамп, штампи, форми, матриці, модельна оснастка, оснастку. Пресформи, прес форми, прес форми, виготовлення пресформ, виготовлення штампів, виготовлення пресформ, виробник прессформ прес форми, пресформи, виробництво штампів, проектування пресформ, лиття пластмас ремонт прес форм, ремонт прессформ і штампів, виробництво штампів і прес-форм, технологічна оснатка , виробництво оснащення, штампи, штампування, штампування, прес-форми, матриці, пуансони, виготовлювач матриць. Харків.