Товари

Інформація

Послуги

Знижки

Нові товари

 Помічник підбору кронштейна:

1. Визначте сумісність (розмір) VESA *

Необхідно подивитися в технічному описі телевізора (монітора) стандарт VESA або
виміряти відстань в міліметрах між кріпильними отворами на задній частині вашого телевізора:

Крепёжные отверстия по VESA

AxB - розмір VESA * для вашого телевізора.
  VESA (Video Electronics Standards Association) - міжнародна організація, що відповідає за стандартизацію різних електронних пристроїв, в тому числі розмірів кріплення телевізора до кронштейнів.

Наприклад:

  • Кріпильні отвори утворюють квадрат по VESA: 50 × 50 мм або 75 × 75 або 100 × 100 або інші значення 
  • Кріпильні отвори утворюють прямокутник по VESA: 200 × 100 або інші значення
  • Кріпильні отвори розташовані на растоянии 340 × 120 мм або інші значення. Для цього випадку підійде кронштейн в якому вільно рухаються напрямні які кріпляться до телевізора.

За отриманими розмірами VESA ви орієнтуєтеся в каталозі кронштейнів, у нас скрізь зазначені підтримувані розміри VESA. Багато кронштейни дозволяють комбінувати значення та є моделі з можливістю використовувати будь проміжне значення.

 

 2. Визначте якого типу кронштейн Вам потрібен.

Наприклад: 

3. Дізнайтеся про властивості стіни, на якій буде висіти телевізор або інша побутова техніка (бетон, цегла, гіпсокартон і т. д.).

 Кріплення, що поставляється в комплекті з нашими настінними кронштейнами, призначений для бетонних і цегляних стін. Для інших типів стін знадобиться інше кріплення.

Для швидкого відбору кронштейнів по потрібним Вам параметрам використовуйте настроюваний фільтр характеристик розташований вгорі сторінки з каталогом кронштейнів.

 Перейти в каталог кронштейнів для кріплення телевізорів і моніторівТеги: як вібрати та встановити настінне кріплення для плазмових, LED та LCD телевізорів, кріплення ТВ, кронштейни LCD, вибрати кріплення для телевізора, Крепление Для Телевизора, Настенные крепления и поворотные кронштейны для телевизоров ЖК (LCD, LED).